+38(068) 268-39-52
+38(073) 704-18-01 (многоканальный)
+38(095) 571-89-91

Кращий спосіб зв'язатися з Нами, замовити зворотний дзвінок.
Безкоштовно

З грилем

Показано з 0 по 0 із 0 (всього 0 сторінок)

До популярного кухонного обладнання відноситься мікрохвильовка з грилем, яка призначається не тільки для розігріву страв, але і для їх приготування, розморожування продуктів. Пристрій такого типу характеризується функціональністю, практичністю, його застосування дозволяє істотно заощадити час на підготовку, підвищити комфорт, зруч ство.


На вигідних умовах купити мікрохвильовку з грилем можна в інтернет - магазині побутової техніки Magazin.zp.ua, де представлені недорогі


Все обладнання відрізняється тривалим експлуатаційним терміном, надійністю, ефективної безперебійною роботою, практичністю, має стильний сучасний дизайн. На весь асортимент, який постійно поповнюється новими моделями, надається гарантія від виробника. Завдяки співпраці з виробниками без посередників, ціна на мікрохвильові печі у нас найбільш вигідна. Вартість моделі, залежить від кольору, технічних характеристик, габаритних розмірів, інших факторів.


Особливості мікрохвильовок, оснащених грилем

Мікрохвильова піч з грилем, оснащена вбудованим Теном, підтримує не тільки основні функції агрегату, але і дозволяє швидко готувати різні страви з рум'яною скоринкою. Мікрохвильовки такого типу є альтернативою духовка,   адже процес приготування здійснюється не за допомогою мікрохвиль, а за допомогою спека. Конструкція таких СВЧ печей складається з рожна, трубчастого електронагрівального елемента, який має форму спіралі, розташований у верхній частині пристрою.


В залежності від способу управління, мікрохвильовка може бути:


  • механічної (наявність механічних регуляторів, шляхом їх повертання, дозволяють регулювати режим приготування страв, а також встановлюють час процесу);

  • сенсорної (володіє різним функціоналом, дозволяє точно налаштувати час, а також задати параметри приготування страв);

  • кнопкової (забезпечує легкість, простоту настройки програм, часу приготування).


Також виробники пропонують мікрохвильові печі, оснащені змішаним керуванням - сенсорно - механічні, кнопочно - механічні. Замовити оптом і в роздріб мікрохвильову піч будь-якої моделі, можна в Києві, Харкові України доставкою.