+38(068) 268-39-52
+38(073) 704-18-01 (многоканальный)
+38(095) 571-89-91

Кращий спосіб зв'язатися з Нами, замовити зворотний дзвінок.
Безкоштовно

Кухонні мийки

Показано з 0 по 0 із 0 (всього 0 сторінок)

    При облаштуванні кухонних приміщень невід'ємним атрибутом, є мийка. Вона відноситься до функціональних елементів, виконує не тільки практичну, але й естетичну функцію, покращує зовнішній вигляд приміщень, призначається для очищення посуду від забруднень, миття продуктів харчування. Мийка для кухні представлена ​​різними моделями, які відрізняються різними параметрами.


    На вітчизняному ринку компанія Magazin.zp.ua займає лідируючі позиції серед численних конкурентів, і крім великої і дрібної побутової техніки, наш інтернет - магазин пропонує різні товари для будинку першої необхідності, до яких відноситься мийка кухонна. Широкий асортимент, який постійно оновлюється, дозволяє вибрати виріб високої якості, що підтверджено відповідними сертифікатами, що максимально відповідає індивідуальним вимогам і перевагам. Всі раковини мають привабливий зовнішній вигляд, характеризуються:


 • надійністю;

 • стійкістю до пошкоджень механічного характеру (подряпин, сколів); ​​

 • практичністю;

 • тривалим експлуатаційним терміном;

 • стійкістю до перепадів температурного режиму;

 • простим, легким відходом.


    Купити мийку в кухню недорого можна в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Миколаєві, Запоріжжі, Полтаві, Львові, інших містах України. Завдяки співпраці з кращими вітчизняними і зарубіжними виробниками кухонних пристосувань, ціна мийок найбільш оптимальна.


Конструкційні особливості раковин

Виходячи їх кількості робочих ємностей, мийка на кухню підрозділяється на кілька видів.


 1. Одинарна. Характеризується наявністю однієї чаші, відноситься до найбільш популярному варіанту, призначається для установки в невеликих кухнях. Наявність спеціального «крила» (розміщується праворуч / ліворуч, або з двох сторін), що виступає в якості додаткової робочої поверхні, робить пристрій більш функціональним.

 2. Полуторне. Такий тип має одну основну ємність більшого розміру, і одну додаткову - меншу за розміром, що істотно підвищує зручність. Такі раковини також можуть оснащуватися додатковою бічною робочою зоною, вони багатофункціональні, дозволяють одночасно виконувати кілька видів робіт.

 3. Подвійна. Даний тип мийок характеризується наявністю двох чаш, розмір і глибина яких однакові. Мийки з двома ємностями дозволяють одночасно виконувати кілька видів робіт, є ідеальним рішенням для великих кухонь.


    Для виготовлення кухонних мийок використовуються різні високоякісні сучасні матеріали - кераміка, нерж сталь, штучний камінь. Різноманітність форм дозволяє вибрати прямокутні, овальні, круглі, трапецієподібні вироби, під будь-який дизайн і розмір приміщення. Вартість кухонних раковин залежить від їх конструкції, габаритних розмірів, матеріалу, інших факторів.


Тип розміщення

Розрізняються кухонні мийки типом установки. Вони можуть бути:


 • накладні (розміщуються на що стоїть окремо тумбі, по всій площі стільниці);

 • врізного типу (монтуються в вирізане за розміром отвір у стільниці);

 • розміщення нижче рівня стільниці.


    Замовити сучасні, дешеві вбудовуються каталог містить фото та опис кожної моделі, також тут можна дізнатися, скільки коштує стандартна або найменша мийка. Доставка товарів по Запоріжжю здійснюється кур'єром, по Україні - транспортними компаніями.


У нас також можливе повернення і обмін товарів, з умовами якого можна ознайомитися у відповідному розділі. На всю продукцію надається гарантія виробника.