+38(068) 268-39-52
+38(073) 704-18-01 (многоканальный)
+38(095) 571-89-91

Кращий спосіб зв'язатися з Нами, замовити зворотний дзвінок.
Безкоштовно

Кондиціонери

Код: 21641
Код: 20721
 • Торгова марка: MIDEA
 • Тип: Спліт-система
 • Тип установки внутрішнього блоку: Настінний
 • Тип компресора: Інверторний
 • Рекомендована площа приміщення, що обслуговується, кв / м.: 40
 • Діапазон робочих зовнішніх температур (режим охолодження): 0 ... + 50
 • Діапазон робочих зовнішніх температур (режим обігріву): - 15 ... + 30
 • Антикорозійне покриття теплообмінника: Так
Код: 21442
Кондицiонер SHUFT SFTM-07HN1_20Y
Акція
Код: 21194
Кондиціонер MIDEA MA-24N8DOI-I/MA-24N8DO-O, серия BLANC DC Inverter, R328
Акція
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

    Для створення комфортних умов вдома, в офісі, підтримки оптимального клімату, використовується кондиціонер побутові


    Недорого купити кондиціонер різних моделей можна в інтернет - магазині побутової техніки Magazin.zp.ua, де представлено кліматичне обладнання від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Ми співпрацюємо з виробниками напряму без посередників, завдяки чому пропонуємо клієнтам найбільш вигідні ціни на продукцію, висока якість якої підтверджено відповідними сертифікатами.  


    Широкий асортимент обладнання дозволяє вибрати модель, яка максимально відповідає індивідуальним перевагам. Продаж кондиціонерів здійснюється оптом і в роздріб. Вартість кліматичного обладнання залежить від виробника, моделі, потужності, інших параметрів.


Класифікація кондиціонерів

В залежності від методу регулювання температурного режиму, місця монтажу, кондиціонери підрозділяються на два типи.


 1. Інверторні. У таких моделях змінний струм інвертується в постійний, в результаті чого формується потрібна частота. Це призводить до зміни частоти обертання мотора компресора, а внаслідок, і продуктивності пристрою.

 2. неінверторних типу. Підтримка необхідного температурного режиму в таких моделях здійснюється за рахунок періодичного включення / вимикання компресора, що призводить до більшого витрачання електроенергії. Устаткування даного типу характеризується більш складною настроюванням, температура в приміщенні, де вони встановлені, змінюється повільніше, але в порівнянні з кондиціонерами інверторного типу, вони коштують дешевше.


    Офіс нашої компанії розташований в Запоріжжя дешеве кліматичне обладнання, доступна в Києві, Київської області - Броварах, Ірпені, Вишгороді, Борисполі, Вишневому, а також для клієнтів Одеси, Харкова, Дніпра, Вінниці, Кривого Рогу, Черкас, Житомира, Миколаєва, Херсона, Полтави, Маріуполя, Чернігова, Хмельницького, Чернівців, Львова, інших населених пунктів України.


Види побутового кліматичного обладнання, його характеристики

Купуючи кондиціонер для будинку, офісу, в квартиру, слід знати відмінності обладнання. Кондиціонери побутові представлені кількома видами:


 1. Настінний кондиціонер або спліт - система. Призначається для монтажу в невеликих приміщеннях. Конструкція включає 2 блоки - невеликий внутрішній і масивний зовнішній (в ньому розміщені елементи, що видають шум).

 2. Мульти - спліт - система. У ній до одного з зовнішніх блоків приєднується кілька внутрішніх. Завдяки такому підходу, максимально зберігається презентабельність зовнішнього боку будівлі.

 3. Віконні, або моноблочного типу. Призначаються для установки в віконних отворах. При цьому, панель управління знаходиться всередині приміщення, а компресор розташований із зовнішнього боку будівлі. Сучасні моделі, представлені в нашому інтернет - магазині, мають низький рівень шуму, характеризуються простим монтажем.

 4. Підлога. Моделі такого типу характеризуються мобільністю, що дозволяє переміщати їх з одного приміщення в інше, простим монтажем, виконати який можна самостійно.


    Замовити надійні, якісні кімнатні, інші домашні кондиціонери оригінального виробництва з Європи з установкою, можна зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів, або заповнивши спеціальну форму. Продукція зі складу доставляється оперативно, у встановлені терміни. Прочитати відгуки про будь-якої моделі кондиціонера можна на форумі.